Студентку, яка зникла в Херсоні, поліцейські розшукали у Миколаївській області

1549632477_studentka Об этом сообщает s-narodom.in.ua со ссылкой на СМИ.


17-річна студента ще вранці 6 лютого поїхала в Херсон на навчання в училище і додому в місто Олешки не повернулася. Дівчину шукали працівники ювенальної превенції та Олешківського відділення поліції.


Неповнолітня один раз зателефонувала своїй бабусі і сказала, що з нею все добре, не треба її шукати, додому вона не повернеться і кинула слухавку. Схвильована літня жінка перетелефонувала онуці, але слухавку взяв невідомий хлопець і сказав, що дівчина передзвонить пізніше. Це рознервувало жінку ще більше, адже вона не знала ні про яких хлопців своєї онуки.


Як повідомляє «Любимый Херсон«, поліцейські ретельно перевірили коло знайомих студентки і дізналися про хлопця, з яким вона тісно спілкувалася. Виявилося, що він вчиться у Херсоні, але проживає в одному з сіл Миколаївської області. Туди виїхали працівники Олешківського відділення поліції і виявили дівчину в будинку батьків хлопця.


Неповнолітня пояснила, що хоче влаштувати особисте життя, тому поїхала в гості до рідних свого хлопця і залишилася там гостювати. Олешківські поліцейські вже повернули дівчину додому. З нею та її бабусею буде проведена профілактична бесіда.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/студентку-яка-зникла-в-херсоні-поліце/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя