Суд пояснив, яких повноважень позбавили Супрун

Суд пояснив, яких повноважень позбавили Супрун Об этом сообщает novosti-n.in.ua со ссылкой на СМИ.

,

Окружний адміністративний суд Києва пояснив, які повноваження тимчасово не може виконувати Уляна Супрун

Відповідне повідомлення опублікували на сайті суду.

Виявляється, роз’яснення у суду попросили представники Супрун.

У суді заявили, що "зі змісту висловлювань відповідача (Супрун – ред.) у засобах масової інформації встановлено, що останнім викривляється суть визначених судом заходів забезпечення позову, та безпідставно стверджується про відсторонення його від посади та встановлення заборони вчиняти будь-які дії".

У повідомленні зазначили, що заборона від 5 лютого не стосується тих повноважень, якими було її наділено, як першого заступника міністра охорони здоров’я.

Крім того, відповідна заборона стосується виключно дій, які законом прямо віднесено до виключної компетенції міністра. Йдеться про визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства та участі у прийнятті рішень на засіданнях Кабінету міністрів.

"Крім того, вкотре необхідно звернути увагу, що ухвалою суду про забезпечення позову жодним чином не вирішувалось питання перебування Супрун на будь-якій посаді", — йдеться у повідомленні суду.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Sud_poyasniv_yakih_povnovazhen_pozbavili_Suprun_374444.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя