Який вигляд має інтер’єр Собору Паризької Богоматері після масштабної пожежі: фото

Пожежа в Соборі Паризької Богоматері 15 квітня 2019 року

У мережі з’явилися фото інтер’єру культового Собору Паризької Богоматері. Знімки, зроблені днями, майже через місяць після масштабної пожежі, яка зруйнувала готичний шпиль і покрівлю Нотр-Даму. Об этом сообщает ukr-spletn.in.ua со ссылкой на СМИ.

На кадрах зафіксовані обгорілі рештки риштування та камені, які досі не прибрали із приміщення Собору. Знімки опублікував телеканал ABC News.

Так, тепер стало відомо, що головний вівтар Нотр-Дам де Парі теж був зруйнований. Коли впав шпиль Собору, то декілька тонн каменю, дерева та риштувань потрапили всередину святині й зруйнували вівтар.

Нотр-Дам де Парі Собор Паризької Богоматері інтер’єр
Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі пожежа інтер’єр
Собор Паризької Богоматері інтер’єр пожежа Нотр-Дам де Парі
Як після пожежі виглядає всередині Собор Паризької Богоматері

Окрім того, на кадрах видно, що в даху залишаються два отвори, затягнуті спеціальною сіткою. У храмі лежать камені зі зруйнованого даху. При відновленні їх використовувати не планують.

Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі інтер’єр пожежа
Дірка у стелі Собору Паризької Богоматері

Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі пожежа інтер’єр
Вціліла статуя у Соборі Паризької Богоматері

Руйнівна пожежа спалила майже дві третини даху Нотр-Даму і розтопила близько 400 тонн свинцю звідти, а також – зі шпилю Собору. Ремонтники всередині церкви носять захисні костюми та маски, щоб триматися подалі від свинцю і регулярно здають аналізи на виявлення його рівня у крові.

Що відомо про пожежу у Нотр-Дамі?15 квітня 2019 року частину Собору Паризької Богоматері – одну з найвідоміших культурних пам’яток світу охопила масштабна пожежа.

Рятувальникам вдалось її ліквідувати лише через 9 годин. Вогонь зруйнував верхню частину шпиля храму, годинник і значну частину покрівлі, також сильно постраждали вітражі.

Внаслідок обвалу даху в одному місці утворилась величезна діра у стелі. Кам’яна частина собору, каркас та дві вежі збереглися. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що Нотр-Дам відбудують впродовж 5 років.

Наразі триває міжнародний конкурс серед архітекторів на реконструкцію даху Собору Паризької Богоматері.

Більше інформації про масштабну пожежу у Нотр-Дам де Парі: відео


Джерело статті: “http://24tv.ua/yakiy_viglyad_maye_interyer_soboru_parizkoyi_bogomateri_pislya_masshtabnoyi_pozhezhi_foto_n1152743”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя