"Телеміст": Парубій закликає Нацраду позбавити антиукраїнські ЗМІ ліцензії на мовлення


Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення провести негайне засідання та розглянути питання позбавлення ліцензії на мовлення антиукраїнські ЗМІ

Про це Парубій заявив під час Погоджувальної ради, передає Еспресо.TV Об этом сообщает gold-novosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Закликаю СБУ негайно відреагувати на брутальне порушення українських законів, також закликаю Нацраду з питань телебачення та радіомовлення провести негайне засідання та розглянути питання позбавлення ліцензії на мовлення антиукраїнські ЗМІ", — заявив він.

Читайте також: "Провал українських спецслужб й злам хребта українського терпіння": соцмережі вибухнули реакцією на "телеміст"

На думку голови Ради, це відверта провокація антиукраїнських сил.

"Вони вбивали та вбивають українців, а сьогодні хочуть про це поговорити", — додав Парубій.

Він наголосив, що "реакція держави має бути настільки жорсткою, аби надалі у будь-кого не виникала думка про можливість подібних дій".

"Ворог, який окопався всередині і стріляє нам в спину, має бути ліквідований, а телеміст не має відбутися", — додав голова парламенту.

Зазначимо, що "телеміст" планують провести 12 липня.

Ведучими з російського боку будуть Андрій Малахов і Марія Ситтель, з українського — Василь Голованов і Олена Кирик.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/quottelemistquot_parubiy_zaklykaye_nacradu_pozbavyty_antyukrayinski_zmi_licenziyi_na_movlennya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя