Йдеться не про “Руставі 2” , а про вибір грузинського народу, - заступник гендиректора


Заступник директора каналу “Руставі 2” прокоментувала ситуацію на телеканалі та у державі після скандального ефіру Георгія Габунії

Про це заявила заступник директора каналу “Руставі 2” Ніно Накашидзе у ефірі Еспресо.TV. Об этом сообщает 4per.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ситуація доволі напружена. На жаль, нецензурні висловлювання Георгія Габунія були використані владою Грузії для того, що б почати акції проти незалежного опозиційного телеканалу, який вже давно заважає уряду Грузії для того, щоб повністю здійснити контроль над медіапростором", — заявила Накашидзе.

Накашидзе наголосила, що попри те, що журналіст Габунія порушив етичні норми, телеканал не змінює свого ставлення до Путіна. Додала, що після завершення дії санкцій — Габунія повернеться у ефіри.

"Наша позиція така – це таш канал, це проєвропейський опозиційний канал. Ми не змінюємо свого ставлення до Путіна, але вважаємо, що все це можна висловити нормативною лексикою. Тому, канал продовжуватиме свою редакційну політику і спроби влади скликати радикальні групи навколо телебачення і вимоги його закрити не мають жодного юридичного обґрунтування", — сказала заступник телеканалу.

Накашидзе зауважила:"Ми повинні зрозуміти, що зараз йдеться не про “Руставі 2” , а про вибір грузинського населення — Європа чи Росія".

Додала, що Грузія згодна "налагодити з Росією відносини, але тільки на рівних позиціях".

"Коли наша територіальна цілісність буде відновлена і коли Росія не дозволить собі втручатися у внутрішню політику незалежної держави", — завершила вона.

  • Нагадаємо, ведучий телеканалу "Руставі-2" Георгій Габунія почав свою авторську програму з нецензурного звернення до президента Росії Володимира Путіна.
  • У Держдумі вимагають екстрадувати в Росію грузинського журналіста, який обматюкав Путіна
  • Грузинський телеканал не звільнятиме журналіста, який облаяв Путіна


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/ydetsya_ne_pro_rustavi_2_a_pro_vybir_gruzynskogo_narodu_zastupnyk_gendyrektora”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя